רבות מהפעולות שנעשות על ידי כל אדם מדי יום, הן בעלות משמעות משפטית. למעשה, גם פעולה יומיומית, רכישת טלפון סלולרי או קניה בסופר, שתיהן כפופות למערכות של נורמות משפטיות מורכבות. קניית חטיף בוטנים עלולה להקים עילת תביעה בדיני הגבלים עסקיים, או תביעה ייצוגית, אבל לא נוכל כמובן, וגם לא מומלץ, להיזקק לעורך דין, בקשר לכל פעולה ופעולה. לא זה המקרה כשמדובר בענייני מקרקעין.

 

השווי הכספי והמורכבות הכרוכה בעסקה של רכישת דירה ועד למחלוקת בין שותפים לנכס מחייבים היוועצות בעורך דין. חשוב לדעת, שהתביעות השכיחות ביותר בתחום הרשלנות המקצועית עניינן מקרקעין. הדבר קורה, בעיקר, בשל תכנון המס הנדרש כיום כמעט בכל עסקה ולו הפשוטה ביותר, אבל גם בשל גישות שונות אשר לחובת הגילוי למשל, היכרות שאינה מספקת עם מיני וסוגי הרישומים והבדיקות המקדמיות הנדרשות. כל אלה, עלולים להסב נזקים עצומים כל אלה הן חלק מהסיבות שבפעולה במקרקעין, מוטב, הכרח למעשה, להיעזר בעורך דין.

 

הח"מ עוסק בדיני מקרקעין מזה למעלה מ- 25 שנה, הן מצד בעלי נכסים מסחריים והן בייצוג רוכשי ומוכרי דירות ונכסים אחרים, למטרת מגורים או השקעה, התנסיתי בעסקאות שנערכות ברוח טובה בין קונה ומוכר שנפגשו באקראי וגם ביישוב למחלוקות מורכבות בין שותפים לנכסים,

 

אשמח לעמוד לרשותכם.

דיני מקרקעין