בעל רישיון לעסוק בעריכת דין וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 1991.

 

בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) ותואר שני ((MA(lit) בספרות.

 שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

 

לאחר שנים רבות של עבודה במשרדי "בוטיק", לאחר ייצוג של חברות פרטיות וציבוריות בתיקי ליטיגציה סבוכים, לאחר שסייעתי, ייעצתי וטפלתי במגוון רחב של עסקאות ובכלל זה עסקאות קומבינציה, כמו גם ברכישת וניהול נכסים מניבים עבור משקיעים מקומיים וזרים,  משהפכתי לעשיר בידע ובניסיון, הקמתי בשנת 1999, את "בעז ברזלי, משרד לעריכת דין".

 

המשרד מספק שירותים מצוינים בתחום הליטיגציה האזרחית, דיני מקרקעין, ירושה, בנקאות, חוזים ועוד. כמו כן, ניתן לקבל שירותי נוטריון.

 

המשרד עוסק בייצוג וייעוץ רב - תחומי לעסקים ולאנשים, בייצוג בסכסוכים ובתביעות משפטיות בעלות מורכבויות מיוחדות, ייצוג מול בנקים, סכסוכים בין שותפים, מחלוקות בענייני ירושה, תביעות חוזיות ו/או מסחריות, בכל הערכאות ובייעוץ משפטי בתחום האזרחי – מסחרי וכן מלווה לקוחות פרטיים ברכישת ומכירת דירות ונכסים מסחריים ובתכנון המס המתחייב מכך.

 

המשרד אינו מייצג בנקים תאגידים גדולים מדי וגם לא עסקי אויר. אנו עושים עבודתנו נאמנה, מתוך יושרה ומקצועיות תוך שאנו מקפידים שלא ללכת עם הזרם. אנו מבקשים שינוי, תיקון, חדשנות, הן בעבודה והן בתחום העשיה החברתית. נטלתי חלק במחאה החברתית של 2011, הייתי חבר בתנועת "לוחמים לשלום" ובארגונים אחרים וכשאין לי די מכל אלה, אני מכהן כדיין בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין במחוזות תל אביב והמרכז.

  

בעז ברזלי נשוי לשרי קניג ברזלי, נגרית ומנהלת ייצור בעמותת "שיקום אחר" ואב למיקה ואורי.

 

אודות